ČEZNJA OVOG VREMENA, DUH SVETI!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susreti.

Go down

Susreti. Empty Susreti.

Postaj  sluga sub vel 21, 2009 10:07 pm

Ja se svakog dana trudim da susretnem Isusa u svom zivotu. Jedno vreme sam imao problem jer sam prekinuo ovakav nacin druzenja sa Isusom.

Bilo mi strasno dok sam gledao sebe kako udaljen od zajednice sa Njim hodam ovim svetom.

Ali jednog dana sve se promenilo. Isus mi je pruzio posebnu podrsku svojom miloscu i ja sam se vratio u traganju za Njim. Vise ne molim da On dodje u moje srce i postane Moj Spasitelj. Sada trazim snagu Njegove milosti da ja dodjem u Njegovo srce i ostanem uvek s Njim.

Shvatio sam koliko je velika razlika kada ja hocu da Isus dodje u moje srce a ja ne zelim da budem s Njim. To je stvarno bilo nakaradno. Cuo sam mnoge i sam sam tako cinio, kako mi treba Isusa verom da pozovemo u nasa srca kao Spasitelja i mi smo spaseni. Da, ima u tome nesto istine. Ali to nije prava istina.

Ako zelimo spasenje od Isusa, ako hocemo da On bude stvarno pravi Isus u nama, tada mi prvi treba da dodjemo k Njemu. On je uvek govorio: "Hodite k Meni i Ja cu vas odmoriti." Citajte takve i slicne poruke Gospoda i videcete da On uvek poziva da mi prvi Njemu pridjemo pa ce nas On blagosloviti.

Isus cak kaze: "Budite u Meni i Ja cu u vama."

Sta to znaci?

Razmisljajte malo. Pa mi recite koliko se vi slazete sa ovom mojom konstatacijom.
sluga
sluga
Administrator
Administrator

Broj postova : 825
Localisation : Zeltweg, Austria
Registration date : 19.06.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.